Almanca Türkçe sözlük, Almanca dersleri, Almanca cümleler, Almanca kelimeler, Almanca Türkçe çeviri, Almanca bilen eleman,Almanca dil kursları,Almanca dilbilgisi

Anasayfa | Site Hakkında | Bu sitede reklam | Yardım | İletişim

BBC Online ile Almanca öğrenin

Haber portalı olarak bildiğimiz BBC Online, İngilizce bilenler için Almanca dersleri sunuyor.

Quick Fix bölümünde acil ihtiyaçlar için temel bilgilere kısaca değinilmiş. Bu bölümdeki örnekleri sesli olarak dinleme olanağınız da bulunmakta.

Sitenin en önemli bölümü German Steps‘te başlangıç seviyesinde olanlar için 6 ana başlık altında toplanmış olan çeşitli interaktif dersler yer almaktadır. Ayrıca bu dersleri 12 haftalık e-posta aboneliği ile almanız mümkün.

Talk German bölümünde ise çeşitli video ve ses dosyalarını dinleyebilir, Almanca’yı Almanya’da yaşayan insanlardan duyabilirsiniz. Videolarda geçen konuşmalar ayrıca yazılı olarak da verilmektedir.

Sitedeki bir diğer bölüm Cool German. Bu bölümde argo konuşmalar ile ilgili ses dosyaları yer almakta. Tartışma anında, parti sırasında ya da günlük konuşmalar içerisinde geçebilecek deyimler ve asıl anlamlarından farklı kelimeler.

German for Work bölümü ise iş hayatı Almanca’sı hakkında dersler ve Almanya’da iş hayatı ile ilgili bilgiler yer almakta. Bu bölümde de sesli ve görüntülü materyaller ile interaktif bir yöntem izlenmektedir.


Bu konu ile ilgili diğer konular :

2 Yorum

  1. Yorum poyraz tarafından Mart 31, 2008 02:40 tarihinde yapılmıştır.

    slm cok tsk ederım guzel sıte sızın sayenızde almanyaca ogrenıyoruz hersey ıcın tsk

  2. Yorum sefika tarafından Eylül 24, 2008 03:09 tarihinde yapılmıştır.

    öğrenmek için güzel bi rsit e..
    teşekkürler

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Yorum yapın!